back to list

Технически Ръководител

City: София

„Фабрика за персонал-ни решения” е консултантска компания с мисия да съдейства на своите клиенти в намирането и привличането на професионалистите, от които имат нужда.

Наш клиент е установена и доказала се с качеството на своята работа строителна компания, която изпълнява обекти до цялостното им завършване - вкл. вътрешно обзавеждане и оформление на външните пространства.

Вследствие на динамичното и мащабно развитие на дейността й търсим инициативен, независим, лоялен и отговорен човек, който има желание да продължи да се развива в сферата на строителството, заемайки позицията Технически ръководител

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Планира, следи и контролира строителните процеси на обекта;
  • Организира и разпределя ежедневната работа на строителните бригади, подизпълнители и механизация;
  • Осигурява технически насоки и подкрепа по време на строителството, като гарантира спазването на проектните спецификации и строителните стандарти;
  • Своевременно изготвя заявки за необходими материали и механизация за непосредственото обезпечаване дейността на обекта с цел непрекъснато изпълнение на строителната дейност;
  • Идентифицира техническите предизвикателства и предоставя решения за постигане на целите на проекта;
  • Координира се с архитекти, инженери, подизпълнители и доставчици за решаване на технически проблеми и оптимизиране на строителните процеси;
  • Изготвя отчети за дейността на обекта;
  • Следи за спазването на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на труд на строителната площадка;
  • Организира воденето и отговаря за съхраняването на техническата документация на обекта.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше техническо образование в областта на строителството или строителен техникум, специалност „Строителство и архитектура“;
  • Предишен опит като ръководител на строителен обект – тип жилищно строителство, поне 5 години;
  • Опит в организацията на работа и координация на бригадите на строителния обект;
  • Умения за разчитане на проектна и техническа документация;
  • Способност за определяне ня приоритетите в ежедневната дейност;
  • Умения за работа с геодезически инструменти;
  • Познания по ЗУТ и други нормативни актове касаещи строителството;
  • Дипломатичност и такт в комуникацията с различни ангажирани страни;
  • Способности за решаване на проблеми и вземане на разумни решения под натиск;
  • Умения за работа в екип, добра комуникация, лоялност и коректност;
  • Компютърни умения -  MS Excel, MS Outlook, MS Word, AutoCad;
  • Свидетелство за управление на МПС, кат В.

КОМПАНИЯТА ПРЕДОСТАВЯ:

  • Възможност за работа в динамично развиваща се компания с високи стандарти;
  • Заплащане, съобразено с показаните умения и постигнати резултати;
  • Отлични условия на труд;
  • Служебен автомобил;
  • Служебен телефон и лаптоп.

Ако имате интерес към обявената позиция и считате, че отговаряте на изискванията й, моля изпратете ни Ваше CV!

Единствено кандидатите, които отговарят на поставените изисквания ще бъдат поканени на среща! Всички кандидатури се разглеждат строго конфиденциално!

"Фабрика за персонал-ни решения" предоставя консултантски услуги в сферата на подбор на персонал с лиценз № 2052/31.05.2016 от Агенция по Заетостта.

Add resume
Select file

Due to the GDPR limitation, we kindly ask you, please read a Declaration of consent (English) / Declaration of consent (Bulgarian) form and affirmatively declare its acknowledgement.